TAB GIDA’NIN ‘TEŞVİK PROGRAMI’ İSPANYA’YA ÖRNEK OLDU

TAB Gıda ‘restoran teşvik sistemi’ İspanya’ya örnek oldu. Restoran verimliliğini arttırmayı hedefleyen ‘teşvik programı’nın İspanya’ya ihraç edilmesiyle ilgili konuşan TAB Gıda Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Asok
13 Eylül 2018

Fatma Şahin, “Gaziantep toprağı bereketli”

Bu sene 10’uncusu düzenlenen Gaziantep Uluslararası Antepfıstığı Kültür ve Sanat Festivali Karkamışı’ın Teketaşı Köyü’nde ilk kez bir tarlada hasat ile başladı.
22 Ağustos 2017

Coca-Cola İçecek, en yüksek kredi notuna sahip Türk şirketi oldu

Anadolu Grubu’nun ana hissedarı olduğu, Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya ve Pakistan’da 25 fabrika ve 10 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek (CCI), uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings’in açıklaması ile en yüksek kredi derecelendirme notuna sahip Türk şirketi oldu.
18 Temmuz 2017

Pınar’dan yüksek proteinli süt: Pınar Protein

Süt sektörünün öncüsü Pınar Süt; bir ilke imza attı Pınar, AR-GE altyapısı ve tüketicinin nabzını tutan profesyonel analiz süreçleri ile birleştirdi, yepyeni ürünü; ‘Pınar Protein’i tüketicilerin beğenisine sundu.
12 Haziran 2017

Gamze Çuhadaroğlu, Danone Su Genel Müdürü oldu

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, Danone Su Genel Müdürü olarak atandı. 1 Şubat 2017 itibariyle bünyesinde Hayat Su ve Akmina markalarını bulunduran Danone Su’nun yönetimini devralan Çuhadaroğlu, Danone Türkiye Entegrasyonu Genel Müdürü olarak görev yapmaya da devam edecek.
05 Mart 2017

TAB Gıda franchise sistemi Türkiye’nin dört bir yanında büyüyor

TAB Gıda franchise restoran sisteminin kontrollü büyüyerek risk almak istemeyen girişimci yatırımcıları beklediğini belirten TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, “Sinop, Burdur, Karaman, Kilis, Gümüşhane, Bayburt, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Ardahan, Ağrı ve Hakkari’de ciddi bir pazar fırsatı olduğunu söyleyebiliriz; bu illerde henüz franchise restoranımız bulunmuyor." dedi
19 Aralık 2016

Yemeksepeti’nde hesap günü

Yemeksepeti direktörleri için şimdi kullanıcılara hesap verme zamanı! Suç ve Ceza isimli yepyeni kişiselleştirme projesi ile Yemeksepeti, üç aydır sipariş vermeyen kullanıcılarını geri kazanmayı ve onlardan geri bildirim toplamayı hedefliyor.
19 Aralık 2016

BELÇİKALI LA LORRAINE, TÜRKİYE’DE HEDEF BÜYÜTTÜ

Belçika’nın dünyaca ünlü markası La Lorraine, 22 Eylül 2016 tarihinde Manisa’da 33 Milyon Euro yatırım yaparak açılışını gerçekleştirdiği fabrika ile Türkiye’de unlu mamul pazarına giriş yapmıştı.
Web Tasarım