“Büyük veri, pazarlamanın vazgeçilmezidir”

Anahtar priz ve aydınlatma ürünleri başta olmak üzere sektöründe pazar lideri Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin Kurumsal Marka Yönetim Direktörü Aysel Daysal Özaltınok, sektörün pazarlama stratejilerine yön veren en iyi kadın CMO olarak listemizdeki yerini koruyor. ‘Şirketler için BigData’yı (Büyük Veri) kullanmak olmazsa olmaz” diyen Daysal Özaltınok şunları söyledi:
13 Mart 2018

“Kadınlar, güneş gibi sonsuz bir enerji kaynağı”

Kadınların sanayide yer alması ve mühendislik alanında çalışması yönünde onları cesaretlendirmek üzere “Kadın Mühendislerle, Var Gücümüzle” projesine destek verdiklerini belirten Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, iş yaşamı ve sosyal girişimlerini anlattı.
13 Mart 2018

“Olasılıkları hesaplamayı severim”

Büyük bir heyecanla dinlemeyi seven en önemli iş kadınlarımızdan Allianz Sigorta ile Allianz Hayat ve Emeklilik şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, yönetim tarzı ve alışkanlıklarıyla ilgili çok önemli yanıtlar verdi.
13 Mart 2018

“Yönetim Kurullarına giren Kadınlar rol model oluyor”

Bu yıl listemizde 8 basamak yükselen Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üye Suzan Sabancı Dinçer, “Şirketlerin yönetim kurulunda kadınların yer alması diğer kadın yöneticileri hem motive ediyor hem de cesaret veriyor. Bu anlamda rol modelleri oluyor” dedi.
13 Mart 2018

İş dünyasına yön veren kadınların ortak noktaları

İş dünyasına yön veren kadınlarının yönetim tarzınızdan liderliklerini etkileyen en önemli özelliklerine, iş dünyasından şirketlerine ve sektörlerine güç katan alışkanlıklarını sorduk.
13 Mart 2018

“Kadınlar hayata 1-0 yenik başlıyor”

Zade Vital Genel Müdürü Beril Koparal, dijitalleşmenin birçok şeyi kolaylaştırdığını ancak olumsuz yanları olduğunu da ifade ederek, “Aynı ev içerisinde farklı odalarda sosyal medyada oyalanmaları başladı. Bir kadın olarak biliyorum ki, kadınlar hayat 1-0 yenik başlıyor. Kadının hem anne olup evle ilgilenmesi aynı zamanda da iş hayatında başarılı olması bekleniyor.” dedi.
12 Mart 2018

“Bilgiye paylaşmaya inanıyoruz”

Bahçeşehir Okulları Genel Müdürü Özlem Dağ, 50. yılını kutlayan global eğitim markası Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının bir üyesi olarak bu tecrübeden aldığı güçle Türkiye’de 21. yüzyılın eğitimini yaygınlaştırma misyonunu üstlendiklerini söyledi.
12 Mart 2018

“İşin sırrı: Yeniliklere açık olmak”

2009 yılında finans dünyasından perakende ve moda sektörüne geçen Boyner Grup İcra Kurulu Üyesi ve Beymen Genel Müdürü Elif Çapçı, genç kadınlara iş hayatlarında başarılı olmaları için önerilerini sıraladı.
12 Mart 2018

“Kadını güçlendirmek için sürdürülebilir projeler şart”

Kadın istihdamını desteklemeyi hem de el işi geleneksel bayram ürünlerinin yeniden gündeme gelmesini hedeflediklerini söyleyen Şölen Gıda CEO’su Elif Çoban, “Kadınların sosyal hayata daha fazla katılmalarını sağlamak, kadın istihdamını, kadın girişimciliğini desteklemek üzere kadını güçlendirmek için sürdürülebilir projeler üzerinde çalışıyoruz’’ dedi.
12 Mart 2018

“Çalışan kadın toplumsal gelişimi hızlandırıyor”

Türkiye’de kadın istihdam oranının erkeklerin istihdam oranının yarısından az olduğunu belirten Danone Türkiye Entegrasyonu Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu; “TÜİK verilerine göre Türkiye’de kadın istihdam oranı yüzde 27,5 iken, erkeklerde bu oran yüzde 65 seviyesinde. Yani her 100 kadından yalnızca 27’si iş hayatına dahil oluyor’’ dedi.
12 Mart 2018

“Egoya saygı duymuyorum”

Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui, iş hayatında pozitif düşünmenin ve işin ehli ile çalışmanın önemine vurgu yaptı.
12 Mart 2018

“Kadının iş hayatına girişine katkıda bulunuyoruz”

Türkiye'de 43 yıldır faaliyet gösteren Citibank’ın ilk Türk ülke başkanı Serra Akçaoğlu, banka olarak özellikle kadın çalışanların gelişimine yönelik eğitim ve programlar düzenlediklerini söyledi.
12 Mart 2018

“Meraklı bir liderim”

Wunderman İstanbul CEO’su Sanem Oktar, değişen iş modellerini ve teknoloji iyi takip ederek bunu işe uygulama ve müşterilerin lehine problem çözer hale gelmenin önemine vurgu yapıyor.
12 Mart 2018

“Öğrenmeye büyük bir tutkum var”

Bu yıl ‘’Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su’’ listemizin zirvesinde yerleşen General Electric Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan M. Özsoy, ‘’Değişim ve bilgiyi de işe adapte edebilme esnekliği sayesinde yaptığım işte istediğim sonuçları alabiliyorum’’ diyor.
12 Mart 2018

​“3 sektöre odaklanacağız”

‘’2018’i Doğtaş Kelebek için ihracat yılı ilan ettik. Yenilenebilir bio enerjideki yatırımlarımızı önemli ölçüde tamamladık. Ağustos ayında kentsel dönüşüm projesi ile lansmana çıkacağız”
26 Şubat 2018

​“Sektörümüze yön vermeye devam edeceğiz”

Banka olarak başarılı bir yılı geride bıraktıklarını söyleyen Akbank Genel Müdür Hakan Binbaşgil, “Küresel düzeyde olumlu büyüme oranları gözlemledik, bu yıl ekonomimiz de yüksek büyüme oranlarına ulaştı." dedi..
26 Şubat 2018

“Hızlı büyüme sürsün istiyoruz”

2018’de olumlu küresel konjonktürün devam ettiği, gelişmiş ülkelerde para politikası normalizasyonunun kademeli olacağı, küresel risk algısının, gelişmekte olan ülkelere yönelik risk algısına ve fon akımlarına destek vermeye devam edeceğini öngörüyoruz.
26 Ocak 2018

“Her alanda iyiyi hedefliyoruz”

Sinpaş, 44 yıllık uzmanlığı ve deneyimi ile ticari gayrimenkulde de ulaştığı başarısını global ölçekte de kanıtlamaya devam ediyor.
26 Ocak 2018

“Sürürülebilir kalkınmayı finanse ediyoruz”

“Yurtdışı fonlamamızını yüzde 62’si esnaf ve KOBİ’lerin desteklenmesi, enerji verimliliği yatırımlarına gidiyor. 192 milyon TL’lik yeni kredi ile de sürdürülebilir kalkınmayı finansa edeceğiz.”
08 Ocak 2018

CEO’ların 2018 ajandasında neler var?

Türkiye’nin en büyük holdinglerini yöneten CEO’ların yeni yıl ajandaları ve büyüme tahminlerini araştırdığımız yeni yılın ilk dosyasında 2018 yılına ilişkin öngörü ve yatırım planlarını masaya yatırdık.
05 Ocak 2018

Eşref Zeka: “İş yapış şeklimizi geliştirdik”

​ ‘’Müşterilerimize bütünsel hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu anlayışla yola çıkarak, iş yapış şeklimizi geliştirdik. Birçok farklı sektörde uçtan uca çözüm sunar hale geldik.’’
05 Kasım 2017

Tekfen Holding kurucu ortaklarından ve TÜSİAD’ın kurucu başkanı Feyyaz Berker vefat etti

Tekfen Holding kurucu ortaklarından Feyyaz Berker, 22 Ağustos 2017 günü hayatını kaybetti. 92 yaşında vefat eden Berker’in kaybı Tekfen camiasında ve iş dünyasında büyük üzüntü yarattı. Berker’in naaşı 24 Ağustos Perşembe günü Tekfen Holding’in Ulus’taki merkezinde düzenlenecek anma töreninden sonra, Bebek Camii’nde kılınacak öğle namazını mütakiben Aşiyan Mezarlığı’nda defnedilecek.
22 Ağustos 2017

Önder Birgül Setur İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başladı

İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Birgül, İTÜ'de Mühendislik Yönetimi üzerine yüksek lisans yaptı. İş yaşamına Avea’da başladı ve önce Avea’da ardından HSBC’de İnsan Kaynakları alanında farklı yöneticilik rollerinde görev aldı.
20 Temmuz 2017

Vestel Elektronik Fabrika Genel Müdürlüğü’ne Murat Sarpel atandı

​Vestel Ar-Ge Genel Müdürü olarak görev yapan Murat Sarpel, Vestel Elektronik Fabrika Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Murat Sarpel’in yeni görevi ile birlikte Vestel Ar-Ge ve Elektronik Fabrika Genel Müdürlüğü aynı yapı altında birleşmiş oldu.
20 Temmuz 2017

Teknolojilerimizi kullananlar ödül kazanıyor

Taglette CEO’su ve kurucusu Mehmet İmrak, teknoloji yatırımları alanında sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da sayılı girişimcileri arasında. İmrak, “Başarı denemeye devam etmekte” diyor.
17 Temmuz 2017

15 Temmuz yarasını saran şirketler

İş dünyası, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılında yatırım, üretim, istihdam ve ihracat seferberliğiyle büyümeyi sürdürerek, darbecilere net bir yanıt verdi. Bu ay ‘’15 Temmuz Yarasını Saran Şirketler’’ araştırmamızda, adeta devletimizin finansörü olan şirketler ve liderleri 1 milyonun üzerinde kişiye ek istihdam oluşturuldu. Yakalanan bu olumlu ivme GSYH ve kişi başına düşen milli gelir düzeyinde de dolar bazında yüzde 2,5’luk artışı beraberinde getirdi.
17 Temmuz 2017

Patronlar otomobilde kiralama fırsatını keşfetti

​Günümüzde otomobil sahibi anlayışı artık ‘erişim’ ve ‘kullanım’ kavramına dönüştü. Artık “Sahip olmak yük olarak görülüyor. Bireyler artık, tek seferde büyük bedeller ödeyip, finansal ve operasyonel riskleri üstlenerek satın almak yerine, ürünü belirli bir süreliğine kullanmayı ve karşılığında kullandığı kadar maliyete katlanmayı tercih ediyor. Türkiye’de yapılan en güçlü yatırımlardan biri “bireysel yıllık kiralama” nasıl fırsatlar yaratıyor.
16 Temmuz 2017

İlk yarı verileri her şeye rağmen umut verici

Türkiye ve dünya için zor ekonomik yıl 2016’nın izleri yavaş yavaş siliniyor. Sanayideki büyüme herşeye rağmen umut verici. Dünya piyasalarının gözünü diktiği ABD’deki istihdam öncelikli iyileşme de. En büyük sıkıntının yaşandığı turizmin ise yara sarmaya devam etmesi gerekiyor.
16 Temmuz 2017

“70 yılın birikimi ‘Kosifler’i marka haline getirmiştir”

1945 yılında temelleri atılan, 70 yılı geride bırakarak Türkiye’nin en eski aile şirketlerinden olan Kosifler Group, dün olduğu gibi bugün de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Herkesin yatırımlar açısından durup beklediği bir dönemde Kosifler, 3 yıl içerisinde 3 büyük yatırım yapmayı planlıyor.
16 Temmuz 2017

Dünyanın en kalabalık şehirleri

Milyonlarca insana ev sahipliği yapan metropollerin en gözdeleri onlar. Seyahat sitesinin ilk beşine giren Newyork, Tokyo, Sao Paulo, Kahire, Mexico City nüfus kadar, sanat, ekonomi ve turizm açısından görülmeye değer zenginliklere sahip.
16 Temmuz 2017

Perakendenin atağında Van var!

Van, tarihiyle birçok inanca yaptığı ev sahipliğiyle ciddi bir turizm potansiyeline sahip. İran’ın başta Tebriz, Hoy, Urmiye şehirlerine açılan kapımız. Türkiye’nin güçlü markalarının mağazaları, şık kafeleri, restoranları, konforlu sinema salonları, renkli eğlence merkezlerinin açıldığı Van’da bölge halkının ve İranlı turistlerin keyifle zaman geçirdiği en gözde buluşma kenti haline geldi. Van halkı ise İranlılar’ın bu kentin sokaklarında gezmesine, esnaftan alışveriş yapmasına alışık.
16 Temmuz 2017

Global şirketler yoksul ülkelerdeki tüketim alışkanlıklarını küreselleştiriyor

​Dünya genelinde büyük bir pazar oluşturan dar gelirli tüketiciler firmaların yeni gözdesi. Şirketler dezavantajlı gelirlilerin ihtiyaçlarını karşılamanın yeni yollarını keşfediyor. Global şirketlerin hedefinde bir yanda pazar büyütmek, diğer yanda ise yoksul ülkelerdeki tüketim alışkanlıklarını küreselleştirmek var.Sağlık hizmeti bunların en başında.
16 Temmuz 2017

Hepsiburada’ya yeni CEO

Halen Hepsiburada Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hein Pretorius, şirketin yeni CEO’su oluyor. Pretorius, Hepsiburada’nın hedefleri doğrultusunda büyümesine CEO olarak liderlik edecek.
13 Temmuz 2017

Kadınlar yönetim katındaki kilitleri nasıl açıyor?

Türkiye’de toplumsal cinsiyete dayalı zihniyet kalıpları değişmedikçe, daha fazla kadın yöneticiden söz etmek zor… Peki lider kadınlar yönetim katlarındaki kilitleri nasıl açıyor? Şirketlerinin yönetimlerinde görev alan kadın sayısı arttıkça yönetim kadrolarında kadınlara daha çok yer açılıyor. Kadınlar, insanlar arasında ayrımın olmadığı, herkesin haklarının bilincinde ve bu haklardan eşit şekilde yararlandığı yani toplumsal fırsat eşitliğinin olduğu bir dünyayı nasıl yaratacaklar.. İlk hedef zihinlerdeki
19 Haziran 2017

2017 yılının En İyi İşverenleri

Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasında cirolar sustu, kurum kültürleri konuştu. Araştırmada 92 şirket yer aldı. Katılımcıların yüzde 45’ini kadın çalışanlar oluşturdu. Araştırmada toplam 57.000 çalışan temsil edildi. 2017 yılının En İyi İşverenlerinin açıklandığı listede, “20-50 Best Small Workplaces” kategorisinde İndus Eğitim&Yönetim Danışmalık birinci sırada yer aldı.
15 Haziran 2017

KAGİDER’de Sanem Oktar yeniden başkan seçildi

KAGİDER’in 8. Olağan Genel Kurulu’nda Sanem Oktar yeniden başkanlığa seçildi. Sanem Oktar, “Kadının birey olarak ekonominin özgür ve aktif bir parçası olması için ekonominin farklı alanlarında çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.
26 Mayıs 2017

THY Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, “Eşsiz kariyer fırsatları sunuyoruz”

Dünyanın en fazla ülkesine yolcu taşıyan havayolu şirketi Türk Hava Yolları’nın Kabin Eğitim Müdürü Yonca Ceylan, üniversite ve yüksekokul mezunları için eşsiz kariyer fırsatları sunduklarını söyledi. THY’nin sağladığı sosyal olanaklar, istihdam süreçleri ve istihdam sonrası kurum içi eğitimler hakkında konuşan Ceylan, THY’deki mevcut kabin memuru sayısının 10 bin olduğunu ve hedeflerinde 2023’e kadar bu sayıyı 18 bine çıkarmak olduğunu belirtti.
15 Mayıs 2017

Kale Endüstri Holding’in yeni CEO’su Zeki Şafak Ozan oldu

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding’in yeni CEO’su Zeki Şafak Ozan oldu. Yeni görevine 24 Nisan 2017 itibariyle başlayan Ozan, Kale Endüstri Holding’e ait tüm şirketlerin yönetim süreçlerine liderlik edecek.
04 Mayıs 2017

Ersa’nın Yeni Genel Müdürü Hasan Tici Oldu

Güvenilirliği ve kalitesiyle Türkiye’deki mobilya, tasarım, üretim alanlarında önemli bir yere sahip olan Ersa’nın yeni Genel Müdürü 25 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe çalışan Hasan Tici oldu.
25 Nisan 2017

“Dünyada Mobilite tercihleri değişiyor”

“Ülkemizde kiralama sektörünün yılda 350 bin adetin üzerinde otomobil satın alabilecek bir büyüklüğe çok yakın gelecekte ulaşacağını söyleyebiliriz”
10 Nisan 2017

Geleceğe çok güçlü hazırlanıyoruz

‘’2017’den umutluyuz ancak asıl büyüme 2018 ve sonrasında gelecek. Tüm maliyet kalemlerimizde sıkı bir optimizasyon başlattık”
10 Nisan 2017

Perakendenin hedefinde neler var?

​Perakende sektörünün liderleri bölgesel ve global pazarlarda hedef büyüttü. Pazar liderleri yeni projelerini anlattı. Araştırmalar ise perakendede dijitalleşme ve yeni teknolojiler ile yepyeni pazarlar açıldığını gösteriyor.
05 Nisan 2017

Motosiklet tutkunu iş insanları

​Motosiklet tutkunu işadamları hobi olarak başlayan tutkularını anlattı. İşte iş adamlarının hız, özgürlük tutkusunun kısa serüveni...
05 Nisan 2017

“Yeni dijital hizmetlerimiz gelecek”

Yol Boyunca programımıza konuk aldığımız Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu bize geleceği tasvir etti. Kendisiyle çalışma hayatının ve mobil teknolojilerin geleceğini, Türkiye’nin ve şirketlerin nasıl fark oluşturabileceğini tartıştık.
05 Nisan 2017

Finans sektörü 2017’de ekosistemi nasıl güçlendirecek?

Finans liderleri daha güçlü bir ekosistemi nasıl inşa edecekler. 2017'nin ikinci çeyreği ve yarısı için finans yönetimini bekleyen fırsatlar ve riskler neler olacak? Yatırım, tüketici kredilerindeki hizmet ve projeleri finans sektörünü nasıl etkiliyor?
05 Nisan 2017

Türkiye’nin 20 başarılı kadın girişimcisi

Girişimcilik, cesaretin, bilginin ve iş dünyasında fark yaratmanın neticesi. Business Life’in belirlediği kadın girişimciler sadece Türkiye değil, dünyaya da marka kazandıran, değer katan isimler...
30 Mart 2017

Türkiye’nin en güçlü 50 kadın CEO’su

​Cesur kararlar almak, ekonomi gemisini hem şirket ve holdingler hem de Türk iş dünyası açısından geleceğe ve başarıya taşımak onların işi. Kadın CEO’lar bütün bu başarılara imza atarken insana ve hayata dokunan yönleriyle de öne çıkıyor.
30 Mart 2017

Türkiye’yi yöneten kadınlar

Enerji’den bankacılığa, perakendeden sigortacılığa Türkiye’nin ve dünyanın sayılı şirketlerinin yönetimini onlar yapıyor. Türkiye’yi yöneten 30 iş kadını listesi tam bir yıldızlar kadrosu.
30 Mart 2017

Türkiye’nin en başarılı 50 kadın CMO’su

Üretim ve pazarlama şirketlerin iki önemli güçlü ayağı. Yerelde rekabet şartlarında şirketlerini yıldız yapanlar pazarlama yöneticisi 50 kadın aynı zamanda Türkiye’yi küresel pazarlara taşıyor.
30 Mart 2017

Allianz Türkiye’nin Bilgi Teknolojilerinde Kaan Günay dönemi

Allianz Türkiye kadrosuna 2013 yılında katılan Bilgi Teknolojileri Direktörü Kaan Günay, 1 Şubat 2017 itibarıyla Allianz Türkiye Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. Günay, Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Gürkan'a bağlı olarak çalışacak.
16 Mart 2017

Tüm konut satışları bankalar üzerinden gerçekleşmeli

MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ‘’Yaklaşık yüzde 8’lik bir büyüme ile 4.500 kişilik istihdam sağlıyoruz. 2017’de en az 6 yeni projeye daha imza atarak, 3.5 milyar liralık yatırım değerine ulaşacağız’’
05 Mart 2017

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener: Rekabetçi avantajımız yetişmiş insan kaynağımızdır

TAV Havalimanları 2016’da hizmet verdiği yolcu sayısını yüzde 2 artışla 104 milyona, konsolide cirosunu yüzde 1 artışla 1 milyar 92 milyon avroya çıkardı. TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, "‘’Yeni yarattığımız faaliyetlerin gelirleri sonucunda konsolide ciromuz yüzde 1 artarak 1,092 milyon avro olarak gerçekleşti’’ dedi.
04 Mart 2017

Tuncay Özilhan’a Estonya’dan bakanlık nişanı

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Estonya Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Tuncay Özilhan, Estonya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından, 15 yıldır aralıksız sürdürdüğü fahri konsolosluğu süresince gösterdiği üstün hizmetleri nedeniyle, Bakanlık Nişanı ile onurlandırıldı.
07 Şubat 2017

Doğuş Grubu CEO’su Hüsnü Akhan: “Sanata bi yer arayan gençleri destekliyoruz”

Türkiye’de kültür ve sanatın gelişiminin önemli destekçilerinden biri olan Doğuş Grubu, sosyal sorumluluk projeleriyle gruba ait mekanlarda birbirinden değerli sanat eserlerini sergileme olanağı sunuyor. Sanatla yaşamın iç içe olması gerektiğine inanan Doğuş Grubu, Sanata Bi Yer projesi ile işlerini sergileyecek, tanıtacak bir alan bulamayan gençlerin yaratıcı çalışmalarının sergilenmesi için mekanlarını galeriye çevirdi.
06 Şubat 2017

Kemal Özkal:“Akaryakıt bayileri sürdürülebilir karlılığa odaklanmalı”

Eydi Teknoloji ve Danışmanlık'tan Akaryakıt Bayi Danışmanı Kemal Özkal, akaryakıt bayilerinin sektörde kalıcı olmak için yapması gerekenleri anlattı. 2010 yılında Rekabet Kurumu tarafından akaryakıt ve lpg istasyon bayilik sözleşme sürelerinin 5 yıla düşmesiyle sektörde ciddi değişimler yaşandığını hatırlattı.
12 Ocak 2017

Önceliğimiz geleceğimize yatırım yapmak

Bugün 50'nin üzerinde Ar-Ge ekibimiz sadece yüksek teknolojili yenilikçi ürünler geliştirmek için çalışıyor. Son 5 yıldır Ar-Ge alanında 55 milyon TL'lik yatırım gerçekleştirdik
02 Ocak 2017

Bilişimde bir kıvılcım yakacağız

2020’de 25 milyar cihaz internete bağlı olacak. Nesnelerin interneti alanında farkındalık yaratmak için meslek liselere ve meslek yüksek okullarına yatırım yapacağız
01 Ocak 2017

​2017 Nasıl geçecek?

​Türkiye ekonomisini omuzlayan ve sektörlerinde önde gelen işadamları, 2016’daki tüm olumsuzluklara rağmen yeni yıl stratejisini pazarlama, üretim, çok çalışma ve büyüme üzerine kuruyor.
31 Aralık 2016

Nurten Öztürk: Hiçbir işte ticari düşünmedim

Opet Yönetim Kurulu üyesi Nurten Öztürk: İmza attığım tüm sosyal sorumluluk projeleri toplumu kucaklayan, ihtiyaçların çözümüne yönelik, insanların yaşamını kolaylaştıran hem geçmişe, hem şu ana hem de geleceğe yönelik projeler oldu
01 Aralık 2016
Web Tasarım