Beymen Bağdat Caddesi’ne imza atmaya hazırlanıyor

46 yıldır Türk perakende sektöründe pek çok ilke öncülük eden BEYMEN, Anadolu yakasının en prestijli lokasyonlarından Bağdat Caddesi Suadiye’de, caddenin dokusu ile örtüşen yeni mağazasıyla ziyaretçilerine sıcak bir ev ortamı sunmaya ve yeni sezonda alışveriş deneyimine farklı bir soluk katmaya hazırlanıyor.
17 Temmuz 2017

Estetik için fazla tercih edilen ay: Temmuz

Hızla büyüyen ve globalleşen dünyamızda, sınırların kalktığı alanların bir tanesi de Sağlık Turizmi. Sağlık turizminde ise en çok tercih edilen ülkelerden bir tanesiyiz. İstatistiki verilere göre Temmuz ayı, sağlık turistinin ülkemize en fazla geldiği ay olarak kayıtlara geçiyor.
17 Temmuz 2017

“İş dünyasi yaz tatilinde saç ekimi yaptırıyor”

Yaz tatilini fırsat bilen Ceo'lar, yönetim kurulu üyeleri, sporcular ve sanatçılar Robotik Saç Ekimi yöntemini tercih ediyor. Türkiye'de sadece Esteworld’de uygulanan, Robotik Saç Ekimi yöntemini ile ilgili Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Servet Terziler, yaz tatilini fırsat bilen iş adamlarının “Robotik Saç Ekimi” için kendilerine başvurduğunu söylüyor.
17 Haziran 2017

Doğuş Sanat Danışmanı Çağla Saraç Ara Güler Müzesi bünyesindeki Arşiv ve Araştırma Merkezini anlattı

Doğuş Grubu Sanat Danışmanı Çağla Saraç, Lübnan ‘da Ortadoğu Fotoğraf Koruma İnisiyatifi (MEPPI) tarafından düzenlenen “Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın Fotoğrafik Mirası: Sürdürülebilirlik için Öncelikler” başlıklı sempozyumda Türkiye’nin ilk uluslararası fotoğraf müzesi olacak Ara Güler Müzesi bünyesindeki Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi hakkında önemli bilgiler aktardı.
31 Mayıs 2017

Kiğılı 1 ayda 6 mağaza daha açtı

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yurt içi yatırımlarını yeni mağazalar ile sürdürüyor. Son 1 ayda 6 mağaza açarak yatırım ve istihdam ağını arttıran Kiğılı, müşterilerine kaliteli ve modern tasarımlar sunuyor. Kiğılı; İstanbul, Adana, Bursa, Antalya, Edirne ve Çerkezköy’de açtığı yeni mağazaları ile her tarza uygun modelleri tarz sahibi erkeklere sunmaya devam ediyor.
27 Mayıs 2017

​Beymen Club kış soğuklarına meydan okuyor

​Beymen Club’ın DNA’sını oluşturan renkler, ekose desenler, melanjlar ve dokulu trikoların ağırlıkta olduğu Beymen Club Kadın 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda kürk yaka detaylı pançolar dikkat çekiyor.
20 Aralık 2016

​Internette Modanın yeni adresi hepsiburada

Türkiye’nin en büyük moda koleksiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunan hepsiburada.com, 2.500’den fazla marka ve 250.000’den fazla tekil ürünle her bütçeye uygun kombin seçenekleri sunuyor.
20 Aralık 2016

Türk Deri Sektörü Dünya Pazarlarına Açılacak…

Türk ekonomisi içinde katma değeri yüksek sektörler arasında önemli bir ayrıcalığa sahip olan deri sektörü, yeni fuarı Alleather - IDF ile mevcut pazarlarının yanı sıra dünyanın lider fuar şirketi UBM ile yeni pazarlara yelken açmaya hazırlanıyor.
17 Ekim 2016

LC Waikiki’den Güzel Sanatlar Öğrencilerine Denim Eğitimi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı öğrencilerine geçtiğimiz dönem boyunca denim eğitimi veren LC Waikiki Denim Teknoluğu Aytaç Yıldırım; sektörel tecrübelerini öğrencilere aktardıklarını belirtti.
25 Ocak 2016

Eczacıbaşı’nın Sultanlarını Beymen Club Giydirecek

Şehir kadınının her anına uyum sağlayan koleksiyonlarıyla öne çıkan Beymen Club, sosyal hayatın vazgeçilmezi sporu destekleyerek 2015-16 sezonunda Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı’nın resmi kıyafet sponsoru oldu.
25 Ocak 2016

GIZIA İLE ZAMANDA YOLCULUK

Türk modasının dünya çapında güçlü markası GIZIA, 2018/19 Sonbahar Kış koleksiyonu ile yeni sezona dinamik ve romantik bir giriş yapıyor

VAKKO’NUN GIDA YATIRIMLARI, MEYVELERİNİ VERİYOR

Vakko’nun gıda alanındaki yatırımları meyvelerini vermeye devam ediyor. Vakko dünyasının en yeni üyeleri Vakko Bistrot ve Vakkorama Cafe şehrin en hit lezzet ve buluşma noktaları arasına katıldı.

KİĞILI, MAĞAZALARINI YENİLİYOR

80’inci yılını kutladığı 2018’de mağaza yatırımlarına ağırlık veren Kiğılı, perakende sektöründeki öncülüğünü yenilediği mağaza konseptleri ile de sürdürüyor
Web Tasarım