Pegasus’un Business Flex uçuş paketleri

Herkese göre bir uçuş paketi sunarak uçmayı kolay ve avantajlı hale getiren Pegasus Hava Yolları, “Sen Yeter Ki Uçmak İste” sloganlı reklam kampanyasının devam filmiyle dikkat çekiyor. 4 akıllı uçuş paketiyle misafirlerinin ihtiyaçları kadarını ödeyerek konforlu ve esnek bir seyahat yaşamalarına olanak sağlayan Pegasus, yeni reklamında Eko, Avantaj ve Business Flex uçuş paketlerini etkin bir dille anlatıyor.
18 Eylül 2017

Türkiye’nin en beğenilen luxury oteli Regnum Carya Golf & Spa Resort

Yeşil ile maviyi kucaklayan coğrafyası, standart odalarında dahi VIP hizmet sunan kişiye özel anlayışı ile 2 yıl gibi kısa zamanda Türkiye ve Akdeniz Çanağı’nın en gözde otellerinden biri olmayı başardı. Antalya Belek’te bulunan Regnum Carya Golf & Spa Resort, Business Life Dergisi okurları tarafından Türkiye'nin en beğenilen luxury oteli seçildi.
16 Temmuz 2017

Lüksün yedinci seviyesi

Argos in Cappadocia’nın lüksün sınırlarını tarihin katmanlarına yayan yeni konağı, yeni sezonda misafirlerine kapılarını açmaya hazır. Konak, yüzyıllar öncesinden gelen mutfak-şırahanesiyle sınırsız konforu gerçek deneyimlerle bir arada sunuyor.
16 Temmuz 2017

Bir marinadan çok daha fazlası: Palmarina Bodrum

Klasik marinacılık anlayışını değiştirip farklı bir soluk getiren PALMARINA Bodrum, Mega ve giga yat kapasitesinden göz alıcı mimarisine, mağazalarından restoranlarına kadar günün her saati yaşayan bir merkez olarak yepyeni bir dünya vaat ediyor!
13 Temmuz 2017

100 bin dolara ömür boyu vizesiz seyahat

100'den fazla ülkeye vizesiz seyahat imkânı sunan Karayipler'deki Dominika, iş adamlarının gözdesi oldu. Programla 100 bin dolara 4 ay gibi kısa bir sürede pasaport almak mümkün.
12 Haziran 2017

Turizm Sektörüne Kadın Eli Değdi

Turizm sektörüne eli değen aktif iş kadını NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür ve Elite World Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, yeni pazarlama stratejilerini, iş ve yaşam dengelerinizi sizin için bizimle paylaştılar.
20 Mart 2016
Web Tasarım