ELITE WORLD İSTANBUL HOTEL YENİLENDİ

İş toplantıları, kongreler ve sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapan Elite World Hotels’in, şehrin merkezi Taksim’de yer alan oteli Elite World İstanbul Hotel, 750 bin dolar yatırımla yenilendi.
13 Eylül 2018

‘Turizmde çeşitliliği esas alıyoruz’

Bir önceki yıla göre yüzde 30 büyüme öngörüyoruz. 2018 iyi gözüküyor fakat 2014 rakamlarına ulaşabilmek için en az iki seneye daha ihtiyacımız var. Memnun edici gelişme ise Türk bayraklı, finansal yapısı güçlü tur operatörlerimizin Avrupa pazarına da girmeleri...
19 Mayıs 2018

‘Türk Turizminin markalaşması için çaba sarf ediyoruz’

Demsa Group’un turizm yatırımları arasında, Pera Palace Hotel, eski Maçka Oteli arazisindeki The St. Regis İstanbul var. Kardeş şirket Mediasa’nın çatısı altındaki World Travel Channel ve Tatilsa da Demsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Demet Sabancı Çetindoğan’ın gururu…
19 Mayıs 2018

Denizler üzerinde birden fazla ülke

‘Dünyayı Bir Bilene Sor’ mottosuyla seyahat seçenekleri sunan Prontotour, tek turla birden fazla ülkeyi keşfetmek isteyenlere muhteşem gemi turları düzenliyor…
19 Mayıs 2018

‘Ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz’

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde büyürken, Türk sivil havacılığının gelişimine de katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtti.
19 Mayıs 2018

‘Akımları takip ediyoruz’

NG Hotels, daha niş bir alan olan welness konusunda uzmanlaşmayı tercih ediyor. NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Sapanca ve Afyon’da yer alan destinasyon spa otellerinde, rakiplerinden farklılık gösterdiklerinin altını çiziyor.
19 Mayıs 2018

Turizm liderlerinin sezon stratejileri

Türkiye’nin turizmde ciddi bir başarı yakaladığını dost-düşman herkes kabul ediyor. Bunda, otelcisinden tur operatörüne, hava yolcusundan seyahat acentasına kadar üç sacayağında mücadele verenlerin önemli katkısı var.
19 Mayıs 2018

Pegasus’un Business Flex uçuş paketleri

Herkese göre bir uçuş paketi sunarak uçmayı kolay ve avantajlı hale getiren Pegasus Hava Yolları, “Sen Yeter Ki Uçmak İste” sloganlı reklam kampanyasının devam filmiyle dikkat çekiyor. 4 akıllı uçuş paketiyle misafirlerinin ihtiyaçları kadarını ödeyerek konforlu ve esnek bir seyahat yaşamalarına olanak sağlayan Pegasus, yeni reklamında Eko, Avantaj ve Business Flex uçuş paketlerini etkin bir dille anlatıyor.
18 Eylül 2017

Türkiye’nin en beğenilen luxury oteli Regnum Carya Golf & Spa Resort

Yeşil ile maviyi kucaklayan coğrafyası, standart odalarında dahi VIP hizmet sunan kişiye özel anlayışı ile 2 yıl gibi kısa zamanda Türkiye ve Akdeniz Çanağı’nın en gözde otellerinden biri olmayı başardı. Antalya Belek’te bulunan Regnum Carya Golf & Spa Resort, Business Life Dergisi okurları tarafından Türkiye'nin en beğenilen luxury oteli seçildi.
16 Temmuz 2017

Lüksün yedinci seviyesi

Argos in Cappadocia’nın lüksün sınırlarını tarihin katmanlarına yayan yeni konağı, yeni sezonda misafirlerine kapılarını açmaya hazır. Konak, yüzyıllar öncesinden gelen mutfak-şırahanesiyle sınırsız konforu gerçek deneyimlerle bir arada sunuyor.
16 Temmuz 2017

Bir marinadan çok daha fazlası: Palmarina Bodrum

Klasik marinacılık anlayışını değiştirip farklı bir soluk getiren PALMARINA Bodrum, Mega ve giga yat kapasitesinden göz alıcı mimarisine, mağazalarından restoranlarına kadar günün her saati yaşayan bir merkez olarak yepyeni bir dünya vaat ediyor!
13 Temmuz 2017

100 bin dolara ömür boyu vizesiz seyahat

100'den fazla ülkeye vizesiz seyahat imkânı sunan Karayipler'deki Dominika, iş adamlarının gözdesi oldu. Programla 100 bin dolara 4 ay gibi kısa bir sürede pasaport almak mümkün.
12 Haziran 2017

Turizm Sektörüne Kadın Eli Değdi

Turizm sektörüne eli değen aktif iş kadını NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür ve Elite World Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik, yeni pazarlama stratejilerini, iş ve yaşam dengelerinizi sizin için bizimle paylaştılar.
20 Mart 2016

HILTON İSTANBUL MASLAK, KAPILARINI AÇTI

Hilton Hotels&Resorts markasının en yeni üyesi Hilton İstanbul Maslak, kapılarını açtı. Birinci sınıf otelcilik anlayışını, İstanbul’un en önemli iş ve finans merkezlerinden Maslak’a taşıyan

SETUR, GENEL MÜDÜRLÜK BİRİMLERİNİ TOPLADI!

Setur, Ümraniye’deki yeni binasında genel müdürlük birimlerini tek çatı altında topladı. Esnek ofis alanları, dinlenme alanları ve geniş bir terasın yer aldığı yeni binada engelli çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan olanaklar da sağlandı.

PEGASUS’UN MOBİL ÇALIŞANLARI DAHA GÜVENDE

Pegasus çalışanlarının mobil cihazlarında görülebilecek kötü amaçlı yazılımları giderme amacıyla şirketin bilgi güvenliği politikalarında iyileştirme yapmak ve karşılaşılabilecek riskleri ortadan kaldırmak için kurumsal düzeyde siber koruma sağladı.
Web Tasarım