GOLF TUTKUNLARI 8. TAV PASSPORT BODRUM GOLF TURNUVASI'NDA BULUŞTU

TAV Passport Bodrum Golf Turnuvası, bu yıl 8'inci kez düzenlendi. Golf tutkunlarının kıyasıya mücadelesinin ardından turnuva, iş, spor ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı özel kapanış etkinliğiyle sona erdi. 27-28 Ağustos tarihlerinde Bodrum Golf ve Tenis Kulübü'nde gerçekleşen turnuvanın gross birincisi Sidar Yalçınkaya oldu. Yalçınkaya ödülünü Bodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk, TAV Havalimanları CEO'su Serkan Kaptan ve TAV İşletme Hizmetleri CEO'su Güçlü Batkın'ın elinden aldı.

Türkiye’nin önde gelen golf tutkunları sekizinci kez TAV Passport Bodrum Golf Turnuvası’nda bir araya geldi. Her yıl büyük bir heyecanla beklenen turnuvaya Ayfer Toprak, Mehmet Ziylan, Nurten-Fikret Öztürk, Kaan Çakır gibi iş, spor ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. İlk günkü mücadelenin ardından spor severlerin açık hava sineması etkinliğine katıldığı turnuva, ikinci gün TAV Passport ev sahipliğinde, DJ Canberk Hepsev ve Emir Ersoy&Orkestrası’nın canlı müzik performansıyla sona erdi.

“AYRICALIKLI HİZMET SUNUYORUZ”

Gala gecesi ve ödül töreninde konuşan TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, “Seyahatin her noktasında ayrıcalıklı hizmetler sunan TAV Passport ile sekizinci kez bu turnuvaya destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İş ve spor hayatından birbirinden değerli isimleri bir araya getiren bu etkinliğe katılan herkese teşekkürlerimi sunuyor, ödül kazanan sporcularımızı da yürekten tebrik ediyorum. Seneye 9. TAV Passport Bodrum Golf Turnuvası’nda görüşmek üzere” diye konuştu.

TURNUVANIN KAZANANLARI

27-28 Ağustos tarihlerinde Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde gerçekleşen turnuvanın gross birincisi Sidar Yalçınkaya oldu. Yalçınkaya ödülünü Bodrum Golf Kulübü Başkanı Fikret Öztürk, TAV Havalimanları CEO’su Serkan Kaptan ve TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın’ın elinden aldı. Yine Erkekler A kategorisinde Cumhur Ersin birinci olurken, B kategorisinde Ahmet Hazan ilk sırayı aldı. C kategorisinin birincisiyse Caner Kırımgeri oldu. Kadınlar A kategorisinde Elif Koraltan birinci oldu. Kadınlar B kategorisinde Ayfer Toprak birinciliği alırken C kategorisinde Sara Kızıldel turnuvayı ilk sırada tamamladı. Gençler kategorisinde Arjin Yalçınkaya şampiyon oldu. Turnuvanın “En Uzun Vuruş Ödülü”nü erkeklerde Nejmettin Kılıç, kadınlarda Ebru Sualp, “Bayrağa En Yakın Atış Ödülü”nü ise erkeklerde Darren Edwars, kadınlarda da Funda Elgün kazandı.